Корзина
1 отзыв
+380916063174
+380932906150
Добавить отзыв
Корзина

БиоКонтакт

Противогрибковый лак для ногтей "Сальватор" (флакон 10мл), фото 2
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Лак має виражені протигрибкові властивості завдяки наявності у його складі кількох ефективних компонентів, що унеможливлює звикання та пристосування  збудників оніхомікозу.

Показання до застосування: Грибкові ураження нігтів. Спосіб застосування  і дози: Зовнішньо.

На нігті під лейкопластир  1 раз на добу наносять будь-який  засіб, який містить сечовину для розм’якшення та видалення нігтів. Чистять нігті на наступний день (через 24 години) після мильно-содової  ванночки. Кількість процедур чищення залежить від площини і вираженості ураження нігтів.

Перед нанесенням  лаку ніготь знежирюють  спиртовим  тампоном. Лак наноситься  тонким  шаром на ураже- ний ніготь 1 раз на добу протягом першого тижня, 1 раз через добу протягом першого місяця, протягом дру- гого – 2 рази  на тиждень,  протягом  третього – 1 раз на тиждень. Лак видаляють  за допомогою  звичайного розчинника або після теплої ванночки  зіскоблюють, при цьому ножицями  знову слід видалити  підростаючу уражену частину нігтьової пластини.

Якщо лакове покриття  пошкоджується  в період між нанесеннями лаку, то слід наносити лак знову тільки на ті ділянки  нігтя, де пошкоджено  лакове  покриття. Тривалість курсу залежить  від тяжкості  ураження  грибком нігтьових  пластинок  і може  продовжуватись  від 2 місяців  до  одного  року, тобто  до  повного  відрощення здорової нігтьової пластинки.

Через 1 5-20 хвилин після нанесення  протигрибкового  засобу, за бажанням,  можна, поверх наносити  будь-які косметичні лаки.

Кожного разу після відвідування бань, душу, басейну та інших місць загально користування  для профілактики грибкових уражень нігтів рекомендується використовувати лак для догляду за проблемними нігтями.
Основные
Производитель  ПП «Кронос Агро»
Страна производительУкраина
  • Цена: 270 грн.
  • Способ упаковки: Флакон, забезпечений загвинченою кришечкою з пензликом для нанесення лаку, місткістю 1 0 мл. По 1 флакону разом з інструкцією із застосуванням в картонну упаковкустью 1 0 мл. По 1 фла- кону вместе с инструкцией по применению в картонной упаковке. Умови зберігання: в сухому темному місці за температури не вище 25˚С. Термін придатності: 2 роки.