Продавець БіоКонтакт розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
179 відгуків
+380 (50) 444-82-62
+380 (50) 170-42-05

БіоКонтакт

Розчин для дезінфекції ЙОДЕЗОЛЬ, фото 2
Розчин для дезінфекції ЙОДЕЗОЛЬ, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Опис

Густа рідина червоно-коричневого кольору із слабким запахом йоду.

Склад

Препарат містить діючі речовини (%):

йод                                                       - 5,0 %;

кислоту молочну                                - 0,4 %.

Допоміжні речовини: полівінілпіролідон, ізопропанол, гліцерин, триетиленгліколь.

Фармакологічні властивості

Препарат має активну протимікробну дію по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus aureus, Salmonella gallinarum pullorum, Salmonella enteritidis, Klebsiella pneumoniae, Campylobacter jejuni, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris,

E. coli, Clostridium perfringens), фунгіцидну дію (Saccharomyces cerevisiae, Candida albicans, Aspergillus fumigatus та інші, включаючи спороутворюючі форми, дріжджі, плісняву), віруліцидну дію (активний проти відомих родин вірусів, включаючи віруси хвороби Ньюкасла, віспи птиці), антипротозойну дію (Eimeria tenella, Eimeria necatrix, Eimeria acervulina, Eimeria maxima).

Застосування

Для проведення профілактичної та вимушеної  аерозольної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об’єктів та обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, а також для санації дихальних шляхів тварин та птиці, для дезінфекції інкубаційних яєць, для обробки вим’я лактуючих свиноматок і дійних корів після доїння.

Дозування

Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об’єктів знезараження. Дезінфекцію проводять методом протирання, зрошення та туманоутворення.

Для дезінфекції використовують водні розчини препарату.

Аерозольна дезінфекція: перед обробкою приміщення герметизують (щільно зачиняють вікна, двері, вентиляційні люки) і вимикають вентиляцію. Для обробки засобом застосовують генератори  туману, інші технічні засоби для розпилення або ж безапаратні методи, важливо, щоб було забезпечено утворення стійкого туману з ефективним розміром часток 0,5 – 20,0 мкм, причому чим менша дисперсність аерозолю, тим більша ефективність дезінфекції. 

Технологія обробки повинна передбачати якомога швидке і рівномірне розповсюдження аерозолю по всьому приміщенню. При використанні генераторів туману порядок розпилення визначають з урахуванням технічних параметрів генератору, при безапаратних методах розпилення треба використовувати інструкції до відповідних безапаратних методів, при цьому для безапаратного розпилення бажано, щоб на кожну точку розпилення припадало 500 м3 приміщення.

Для аерозольної дезінфекції приміщень перед введенням тварин та птиці із застосуванням генератору туману використовують 50% водний розчин Йодезолю з витратою робочого розчину 2,0 - 4,0 мл/м3 (дозування препарату з розрахунку кількості йоду 50-100 мг/м3 приміщення). Обробку проводять одноразово, експозиція становить 30 хвилин.

Для аерозольної дезінфекції приміщень з метою профілактики захворювань тварин та птиці, що передаються через повітря, застосовують дозування препарату з розрахунку кількості йоду 10 мг/м3 приміщення. При використанні генератору туману використовують 50% водний розчин Йодезолю з витратою водного розчину 0,4 мл/м3 приміщення, експозиція складає 30 хвилин.

Для аерозольної дезінфекції приміщень з метою лікування захворювань тварин та птиці, що передаються через повітря, застосовують дозування препарату з розрахунку кількості йоду 20 мг/м3 приміщення. При використанні генератору туману використовують 50% водний розчин Йодезолю з витратою водного розчину 0,8 мл/м3 приміщення, експозиція складає 30 хвилин.

Профілактична аерозольна дезінфекція на загрозливих щодо інфекційних захворювань об’єктах проводиться, починаючи з перших днів життя тварин або за 6-10 діб до прогнозованої появи, або з

Продовження додатка 2

до реєстраційного посвідчення АВ-00130-03-09

від 01.10.2014 р.

 

появою перших проявів хвороби. Аерозольні обробки з профілактичною метою проводять до 8-10 разів з інтервалом між обробками у 2-3 доби або до ліквідації проявів загрози.

Аерозольну дезінфекцію з метою лікування проводять до 10 разів в чотири цикли, по 2-3 доби поспіль кожний цикл з інтервалом між циклами у 2-3 доби або до ліквідації проявів захворювання.

Обробка інкубаційних яєць: застосовують дворазову передінкубаційну дезінфекцію 1-2% робочим розчином Йодезолю методом занурення яєць у робочий розчин Йодезолю або нанесенням спрею робочого розчину препарату на інкубаційні яйця (з розрахунку 1-2 мл робочого розчину на 1 яйце). За наявності дезінфекційних газових камер для обробки яєць слід використовувати 50% робочий розчин препарату з витратою 2 мл/м3 об’єму камери, експозиція становить 30 хвилин. Обробки Йодезолем рекомендують виконувати перед зберіганням яєць у сховищі та безпосередньо перед закладанням яєць на інкубацію, що дає змогу зберігати їх на 1-2 доби довше від нормативного терміну. Якість дезінфекції білого яйця контролють по бурому забарвленню, яке спричиняє йод на шкаралупі яєць.

Для обробки вим’я лактуючих свиноматок та дійних корів після доїння. Йодезоль застосовують у вигляді 5-10% водного розчину шляхом занурення ¾ кожної дійки в спеціальну ємність для їх обробки або методом спрею (розпилення). Обробку проводити розчином препарату, який має температуру в межах 25-30 0С.

Протипоказання

Якщо проводили вакцинацію тварин та птиці за одну добу перед, в день вакцинації і дві доби після неї, препарат Йодезоль у вигляді аерозолю не використовують.

Застереження

Не змішувати розчини йодезолю з альдегідними деззасобами та лужними миючими препаратами, що може призвести до зменшення активності йоду.

Основні
Країна виробникУкраїна
ТипДезінфікуючий
Об`єм0.1 л
Користувальницькі характеристики
ВиробникПП «Кронос Агро»
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner