Продавець БіоКонтакт розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
186 відгуків
+380 (50) 444-82-62
+380 (50) 170-42-05

БіоКонтакт

Кормова добавка ГепаФорте, фото 2
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
  1. Назва кормової добавки

ГепаФорте

 

  1. Якісний та кількісний зскарб

1 кг містить:

 

Бетаїн

50 г

Натрію цитрат

20 г

Бактерії роду Bacillus

5 х 1011 2 х 1012  КУО

Протеаза

6 000 од

Амілаза

1 500 од

Ліпаза

600 од

Хелат Міді

4 р

Кобальту хелат

0,2 г

Борошно розторопші

100 г

Природні алюмосилікати, не менше

900 г

 

  1. Фармацевтична форма

Порошок.

 

  1. Фармакологичні властивості

Бетаїн (триметилгліцин)- ліпотропна речовина, яка приймає участь у біосинтезі фосфоліпідів, окисленні і утилізації жирів. Бетаїн здійснює гепатопротекторну, ліполітичну, травну ферментну і жовчогінну дію. Бетаїн володіє вираженою холінокінетичною і холеретичною дією, сприяє зниженню жирів в гепатоцитах, нейтралізації токсичних речовин, захисті печінки при кетозі (інтоксикація кетоновими тілами) і покращує роботу печінки.

Борошно розторопші містить у своєму складі активну речовину - силімарин, яка володіє гепатопротекторними і антиоксидантними властивостями. Антигепатотоксична дія силімарину зумовлена його конкуруючою взаємодією з рецепторами до відповідних токсинів у мембрані гепатоцитів, що викликає мембраностабілізуючий ефект. Завдяки цьому уповільнюється розвиток стеатозу та фіброзу печінки. Силімарин виявляє метаболічні і клітинно-регулюючі ефекти, регулюючи проникність клітинної мембрани, а також зв'язку язуючись з вільними реактивними радикалами кисню. Силімарин стимулює синтез білків (структурних і функціональних) і фосфоліпідів в уражених клітинах печінки (нормалізуючи ліпідний обмін), стабілізує їх клітинні мембрани, зв'язку язує вільні радикали (антиоксидантну дію), захищаючи таким чином клітини печінки від шкідливих впливів і сприяючи їх відновленню.

Препарат має виражені сорбційні властивості завдяки високому вмісту алюмосилікатів, це дає можливість ефетивно сорбувати мікотоксини або інщі токсини з корму. Ферменти, які входять до складу препарату, частково руйнують мікотоксини, які мають пептидні зв'язки, а також розріджують хімус , чим полегшують його проходження по кишківнику. Пробіотичні бактерії роду Bacillus, які у складі препарату вводяться у годуй, пригнічують ріст патогенних грибів, руйнують та знезаражують мікотоксини. Також вони сприяють відновленню мікрофлори кишко вика в результаті токсикозу. При бактеріальних розладах препарат пригнічує патогенну мікрофлору, сорбує та знезаражує бактеріальні токсини. Цитрат натрію стабілізує рівень рН та поліпшують клітинний обмін.

За рахунок синергічної дії всіх компонентів препарату на годуй, пригнічується ріст патогенних грибів у кормах, ство-рюються сприятливі умови для травлення, поліпшується конверсія корму, зменшується вплив токсинів на тварин та птицю, швидше відновлюються клітини печінки, підвищується несучість та збереженість курей-несучок, продуктивність та збереженість свиней, телят, брой-лерів.

Мідь відіграє важливу роль в окислювально-відновних реакціях і захисту організму від дії вільних радикалів. Мідь - функціональний компонент ряду важливих ферментів, у тому числі лізиноксидази (важлива складова для міцності й еластичності сполучної тканини). Цей мікроелемент бере участь у формуванні структури білків сполучної тканини - колагену і еластину, які є структурними компонентами кісткової і хрящової тканини, шкіри, легенів, стінок кровоносних судин. Кобальт приймає участь у кровотворенні. Хелатна форма міді та кобальту посилює позитивний вплив цих мікроелементів в разі токсичної контамінації корму.

 

  1. Клінічні особливості

5.1. Віді тварин

Велика рогата худоба, свині, птиця.

 

5.2. Показанийня до застосування

Застосовується в якості гепатопротектору та детоксиканту.

 

5.3. Противопоказания

Немає.

 

5.4. Побічна дія

Не виявлено.

 

5.5. Особливі застереження при використанні

Препарат витримує процес грануляції корму з температурою до 95 0С.

 

5.6.Застосовування під час вагітності, лактації, несучості

Згідно рекомендацій про застосуванню.

 

5.7.Взаємодія з іншими засобами та формами взаємодії

Не встановлено.

 

5.8. Дози і спосібі введення тваринам різного віку

Змішують з кормами, кормовою сировиною або комбікормами птиці, свиням, телят, корів з розрахунку: 0,5 – 2 кг/т.

 

5.9. Спеціальні застереження для осіб та обслуговуючого персоналу, які застосовують препарат
Унікати вдихання пилу і попадання в очі. Застосовувати засоби особистого захисту: комбінезони, пилозахисні респіратори, рукавички.

Під час роботи із засобом забороняється приймати їжу.

Основні атрибути
Країна виробникУкраїна
ВиробникКронос Агро
Лікарська формаПорошок
Вид тваринДомашня птиця, Кози, Велика рогата худоба (ВРХ), Коні, Вівці, Свині
  • Ціна: 5 340 ₴
  • Спосіб упаковки: Тришарові паперові мішки з поліетиленовою вкладкою по 25 і 30 кг та «біг-беги» по 500 і 1000 кг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner