Продавець БіоКонтакт розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
186 відгуків
+380 (50) 444-82-62
+380 (50) 170-42-05

БіоКонтакт

Біошаум FAST для дезінфекції рук, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ «БІОШАУМ FAST» З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Повна назва засобу – засіб дезінфікуючий «Біошаум FAST».

1.2 Фірма виробник – ПП «Кронос Агро»

1.3 Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: з

пирт етиловий денатурований- 35%; спирт ізопропіловий -35%; алкілдиметилбензиламоній хлорид- 0,5% (діючі речовини)

гліцерин, молочну кислоту та інші пом’якшуючі та  добавки до 1%; вода питна до 100%. 1.4 Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу.

Засіб «Біошаум FAST» являє собою однорідну рідину без сторонніх домішок із помірним запахом спиртів. Готовий до застосування засіб із високоякісними добавками догляду за шкірою. Засіб забезпечує знежирююче очищення шкіри, що сприяє ефективній адгезії, прилипанню та фіксації хірургічної плівки до шкіри. Допускається дезінфекція будь-яких поверхонь, окрім виготовлених з акрилового скла, лакованих поверхонь та матеріалів чутливих до дії спиртів.

1.5 Призначення засобу для:

 гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук медичного персоналу у закладах охорони здоров’я будь-якого профілю (у тому числі хірургічного, акушерсько- гінекологічного, стоматологічного профілю, відділень, реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених), у вогнищах інфекційних захворювань при інфекціях бактеріальної та вірусної етіологій, грибкових захворюваннях, туберкульозі;  антисептичної обробки шкіри: операційного та ін’єкційного полів; ліктьових згинів донорів, перед та після проведення різних маніпуляцій (ін’єкції, пункції, введення катетерів, дренажів, забором крові, перед дрібними хірургічними втручаннями тощо);  гігієнічної дезінфекції шкіри рук персоналу та пацієнтів лабораторій різних підпорядкувань, аптек та аптечних закладів, оздоровчих закладів різного профілю, спортивних, дитячих дошкільних закладів, учбово-виховальних, закладів різних рівнів акредитації, тощо;  дезінфекції рук та шкірних покривів населенням у побуті, антисептичної обробки шкіри ніг (стопи);  просочення серветок одноразового використання для очищення шкіри рук і тіла;  антисептичної обробки шкіри при проведенні манікюру, педикюру, татуажу, пірсингу та інших процедур, у т.ч. для обробки дрібних пошкоджень шкіри персоналу та пацієнтів. Засіб «Біошаум Fast» застосовується також для швидкої дезінфекції та очищення невеликих за площею поверхонь:

1.6. Спектр антимікробної дії

Засіб «Біошаум Fast» виявляє пролонговані бактерицидні (включаючи мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA), Ps. aeruginosa, ентерокок, та інші внутрішньолікарняні інфекції), фунгіцидні дії, виявляє антимікробні властивості по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (включаючи збудників туберкульозу, псевдотуберкульозу, легіонельозу, лептоспірозу, лістеріозу, бруцельозу, дизентерії, холери, інших колітів, ентеритів, гастрентеритів, коклюшу, менінгококової інфекції, золотистий стафілокок, мультирезистентний стафілокок (Staphylococcus aureus – MRSA), клостридії, ентерогеморагічну кишкову паличку (Escherichia coli – EHEC), синьогнійну паличку ( Pseudomonas aeruginosa) та інші антибіотикорезистентні бактерії), віруліцидні (включаючи парентеральні вірусні гепатити В, С, СНІД, рота-, норо-, герпес-, адено- інфекції, у т.ч. всі штами коронавірусу, збудників різних видів грипу, у т.ч.грипу (H5N1) «пташиного грипу», A(H1N1) «свинячого грипу». Засіб ефективно знижує кількість транзиторної мікрофлори протягом 30 сек, в тому числі в присутності білка, сироватки, крові, має високу ефективність проти резидентної мікрофлори шкіри та забезпечує якісну хірургічну антисептику шкіри рук персоналу. Засіб має пролонговану антимікробну дію протягом 6 годин.

1.7 Токсичність та безпечність засобу.

Засіб «Біошаум FAST» належить до мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру (4 клас небезпеки згідно з ГОСТ 12.1.007), не виявляє шкіро-подразнювальної дії при одно - та багаторазовому нанесенні на шкіру. У нативній формі спричиняє слабке подразнення слизової оболонки очей.

2. СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ «БІОШАУМ FAST» З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

2.1 Об’єкти застосування.

Засіб «Біошаум Fast» застосовується для гігієнічної та хірургічної дезінфекції шкіри рук, антисептичної обробки шкіри операційного та ін’єкційного полів (перед та після проведення ін’єкцій, пункцій, забору крові, введенням катетерів, дренажів тощо), для дезінфекції шкіри рук медичного персоналу при виконанні лікувальних і діагностичних маніпуляцій, після контакту з інфекційними хворими, з біологічними рідинами та виділеннями організму, з контамінованими об’єктами; в зонах надзвичайних ситуацій; для гігієнічної обробки рук, шкіри ін’єкційних полів населенням у побуті; для гігієнічної дезінфекції шкіри рук персоналу, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил; швидкої дезінфекції та очищення невеликих виробів медичного призначення, дрібних інструментів (у т.ч. стоматологічних та косметичних), невеликих поверхонь, тощо.

2.2 Методи знезараження об’єктів (спосіб застосування):

2.2.1 Антисептична обробка шкіри рук:

 Руки попередньо ретельно миють та висушують за допомогою серветки (рушника).  Гігієнічна дезінфекція рук спрямована проти транзиторної мікрофлори шкіри рук без порушення резидентної мікрофлори. З метою гігієнічної дезінфекції шкіри рук у поглиблення сухої долоні наносять 3-5 мл засобу «Біошаум Fast» та втирають його у шкіру кисті, міжпальцеві проміжки і навколо-нігтьові простори згідно загальноприйнятої методики протягом 30 сек. Для шкіри, багатої на сальні залози, експозиція 30 – 60 сек.  Хірургічна дезінфекція рук спрямована проти здобутих патогенних мікробів і проти притаманних шкірі мікробів. З метою хірургічної дезінфекції шкіри рук у поглиблення сухої долоні наносять 5-10 мл засобу «Біошаум Fast» та втирають його у шкіру кисті, міжпальцеві проміжки і навколо-нігтьові простори згідно прийнятої методики протягом 2 – 3 хв. Для шкіри, багатої на сальні залози, експозиція 3 – 5 хв.  Протягом експозиції шкіра має бути зволожена засобом. Дати рукам просохнути, не змиваючи їх. Стерильні рукавички одягають після повного висихання засобу.

2.2.2 Антисептична обробка шкіри операційного поля:

 шкіру дворазово протирають роздільними стерильними марлевими тампонами, рясно змоченими засобом «Біошаум Fast». Час витримки після закінчення обробки - 2 хвилини. Шкіра з великою кількістю сальних залоз повинна бути зволоженою засобом протягом 3 – 5 хвилин. При необхідності засіб наноситься декілька разів.  Антисептична обробка шкіри перед ін’єкціями, пункціями, забором крові: шкіру протирають ватним тампоном або серветкою, рясно змоченими засобом «Біошаум Fast», протягом 15 – 20 сек.3. Антисептична обробка шкіри ніг проводиться для профілактики грибкових та бактеріальних захворювань ніг, а також при педикюрі:  Кожну ступню ніг ретельно обробляють різними ватними тампонами або серветками, рясно змоченими засобом «Біошаум Fast». Час обробки кожної ступні - 30 сек.

2.2.3.Дезінфекція та очищення поверхонь:

Інструменти для манікюру та педикюру, невеликі вироби медичного призначення, дрібні інструменти (у т.ч. стоматологічні), предмети догляду хворих (галантерейні вироби для догляду за волоссям тощо) повністю зволожують засобом «Біошаум Fast» методом протирання. Для обробки поверхонь в залежності від їх розміру та конфігурації використовують одну або декілька серветок, зволожених засобом «Біошаум Fast». Однією серветкою користуються до того часу, поки вона зволожує оброблювану поверхню. Час обробки не менше 1 хв. Поверхні дезінфікують способом протирання серветками (ганчір’ям), змоченими засобом «Біошаум FAST», до повного змочування поверхні. Норма витрат засобу при протиранні - 60 – 80 мл на 1м2 поверхні. Час витримки після закінчення обробки не менше 2 хв.

3. ЗАСТЕРЕЖНІ ЗАХОДИ ПРИ РОБОТІ ІЗ ЗАСОБОМ

• Застережні заходи при використанні. Засіб «Біошаум FAST» не рекомендується використовувати споживачам, які мають підвищену чутливість до його окремих компонентів, та при ушкодженні шкіри (подразнення, мікротравми, подряпини тощо). Під час нанесення засобу на шкіру потрібно дотримуватися заходів особистої перестороги, які спрямовані на запобігання випадкового попадання його в очі. • Методи утилізації засобу. Партії засобу «Біошаум FAST» з вичерпаним терміном придатності або некондиційні внаслідок порушення умов зберігання підлягають утилізації або поверненню на підприємство-виробник для переробки.

4. ОЗНАКИ ГОСТРОГО ОТРУЄННЯ. ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОТРУЄННІ

 Ознаки гострого отруєння. У випадку розливу великої кількості засобу - головний біль, запаморочення, подразнення слизових оболонок очей та верхніх дихальних шляхів – сльозотеча, набряк та гіперемія кон’юнктиви, лоскіт у горлі, кашель.  Заходи першої допомоги при гострому (респіраторному) отруєнні засобом. При ураженні дихальних шляхів засобом «Біошаум FAST» потрібно вивести потерпілого на свіже повітря чи у добре провітрюване приміщення, забезпечити спокій, тепло, звільнити від тісного одягу. Ротову та носову порожнини промивають водою. У разі необхідності звернутись до лікаря.  Заходи першої допомоги при попаданні засобу в очі. При попаданні засобу «Біошаум FAST» в очі: промити очі проточною водою протягом 10-15хв та звернутися до лікаря. При подразненні слизової оболонки очей рекомендується закапати в очі альбуцид (30% розчин сульфацилу натрію).  Заходи першої допомоги при попаданні засобу до шлунку. При попаданні засобу «Біошаум FAST» в шлунок необхідно промити ротову порожнину та випити кілька склянок води кімнатної температури з додаванням сорбенту (10-15 таблеток подрібненого активованого вугілля на склянку води). При необхідності звернутися до лікаря.

5. ПАКУВАННЯ. ТРАНСПОРТУВАННЯ. ЗБЕРІГАННЯ

5.1 Пакування засобу.

Засіб «Біошаум FAST» упаковують у флакони із скломаси та полімерних матеріалів об’ємом 50 – 5000 см3 . Дозволяється застосовувати дозуючих пристроях.

5.2 Умови транспортування засобу. Засіб «Біошаум FAST» транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах згідно з правилами перевезення вантажів, що чинні на транспорті даного виду.  Терміни та умови зберігання. Засіб «Біошаум FAST» зберігають у пакуванні виробника у критих сухих неопалюваних складських приміщеннях, обладнананих припливно-витяжною вентиляцією та захищених від вологи та прямого сонячного проміння, осторонь від джерел відкритого вогню та тепла за температури від 0 °С до +30 °С.  Гарантійний термін придатності. Гарантійний термін придатності (термін зберігання) засобу «Біошаум FAST» 3 роки з дати виробництва

Основні атрибути
Країна виробникУкраїна
Об`єм1000 мл
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner